Vestuvių Fotografija

Fotografija kuri leidžia jums mėgautis jūsų diena pilnai

Kas yra Vestuvių fotografija?

Tai tikra jūsų vestuvių diena svečių akimis
Dokumentinis vestuvių fotografas papasakos jūsų dienos istoriją.
Tai leidžia jums praleisti visą savo laiką su draugais ir šeima!
Tikrai paklausiu ar norėtumėte asmeninės fotosesijos ir tam skirsime apie 1,5-2 valandas Jūsų pageidaujamoje vietovėje, kurioje padarysime nuostabias nuotraukas!

Detalės yra svarbu!

Ar vestuvių fotografas fotografuoja sukneles? Ar jie fotografuoja jūsų dienos detales?

Taip, žinoma. Vestuvių fotožurnalistika yra skirta papasakoti visą vestuvių istoriją, o detalės yra jos dalis. Tokios detalės kaip vietos ir stalo dekoracijos taip pat yra esminiai vestuvių dienos elementai.

Jūsų vestuvių dienos pasakos atpasakojimas.

Vestuvių fotografija man yra vaizdų supynimas, norint papasakoti jūsų vestuvių istoriją.

Šis vestuvių fotografijos žanras turi kelis skirtingus pavadinimus:

vestuvių fotožurnalistika, dokumentinė vestuvių fotografija ir reportažinė vestuvių fotografija.

Nemanau, kad apskritai yra skirtumų tarp pavadinimų, išskyrus tai, ką vestuviniai žurnalai mato kaip madingą būdą apibūdinti natūralią, istorijas pasakojančią vestuvių fotografiją.

Tačiau, kaip vestuvių fotografai, mums patinka tokios nuotraukos:

Man vaizdas turi turėti kontekstą ir papasakoti istoriją.

Aukščiau esančioje nuotraukoje, darytoje gražiose vestuvėse Kaune, užfiksuoti draugų, besimėgaujančių akimirka, jausmai.

Kaip vestuvių fotografai, fotografuodami turime neabejingą požiūrį.

Tai pasireiškia tuo, kad jūs nuoširdžiai prisimenate tikrus vestuvių dienos įvykius. Noriu, kad pažvelgtumėte į savo nuotraukas ir akimirksniu sugrįžtumėte į praeitį.

Kodėl akimirkos svarbu?

Beveik visi prisiminimai yra kilę iš mūsų praeities vaizdų. Kai kurios iš pirmųjų mūsų sąveikų su fotografijos stebuklu buvo subraižyti atspaudai. Šie prisiminimai mums primena, mus sugrąžina į tas laiko akimirkas.

Dažnai dienos istorija prasideda gerokai prieš vestuvių ceremoniją.

Fotografuodami vestuvinius renginius galime pažvelgti į tas dažnai juokingas, kartais nerimą keliančias, bet visada svarbias ankstyvąsias dienos akimirkas.

Leidžiant akimirkoms vystytis.

Po metų jūsų vestuvių prisiminimai bus apipinti nuotraukose. Mums labai svarbu, kad leistume šioms mikroistorijomis vystytis natūraliai.

Keletas klausimų apie vestuvinę fotografiją

Ar Fotografas padės mums pozuoti ir pasirinkti fotosesijos vietas?

Taip. Mes tikrai padėsime jums pozuoti ir patarsime geriausias vietas tobulai fotosesijai.

Ką fotografuoja vestuvių fotografas?

Vestuvių fotografas fotografuos visas dienos akimirkas. Sutelkiame dėmesį į tinkamą šviesos, kompozicijas. Įamžintos akimirkos bus atviros ir dažnai trumpalaikės, todėl bus autentiškas vestuvių dienos įrašas. Tikrai paklausime, ar norėtumėte asmeninės fotosesijos ir tam skirsime apie dvi valandas Jūsų pageidaujamoje vietovėje. Tuo metu mes padarysime nuostabiausius kadrus!

Kas yra pasiruošimo vestuvėms fotografija?

Vestuvių pasiruošimo fotografija yra tada, kai fotografai praleidžia šiek tiek laiko su nuotaka, jaunikiu prieš vestuves. Paprastai tai apima paskutinių makiažo etapų ir plaukų paruošimo fotografavimą, taip pat fiksuojant priešvestuvinį nerimą ir jaudulį.

Ar fotografai darys grupinius kadrus?

Taip. Skirs šiek tiek laiko šeimos grupės kadrams. Paprastai tai yra nedidelė dienos dalis, leidžianti fotografui fiksuoti nuostabias akimirkas visą likusią dienos dalį.

Ar Vestuvių nuotraukas pateiksite ir juoda-balta formate?

Pateiksime spalvotas ir nespalvotas vestuvių nuotraukas. Dažnai sakoma, kad emocingesnės nuotraukos labiau tinka nespalvotai, tačiau spalva yra esminė bet kokios vestuvių šventės dalis.

Kodėl Dokumentinė vestuvių fotografija populiari?
Dokumentinė vestuvių fotografija pastaruoju metu išpopuliarėjo. Taip yra iš dalies dėl to, kad pastaraisiais metais vestuvinių porų skoniai labai pasikeitė, o tai labiau susiję su džiaugsmu tą dieną, laiko praleidimu su draugais, šeima ir pozavimu prieš kamerą.

Tai akimirkos, kurių galbūt net nesuvokiate įvykus

Vestuvių fotografavimas yra mūsų aistra. Visada stengiamės įamžinti šias neįtikėtinai švelnias akimirkas, subtiliai ir su vestuvių vientisumu.

 

Kviečiu ieškoti

NUOTYKIŲ!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasikalbam

Phone

Telefono nr.

+37060909142