GRAŽI NUOTRAUKA YRA REZULTATAS,

BET LABAI SVARBU, KAD JUMS PATIKTŲ IR PROCESAS

Kristina Katkevičienė ir Giedrius Katkevičius - mes kartu - "2ka Studio". Įamžiname šiltas, tikras ir magiškas akimirkas jau daugiau nei 10 metų. Mus suvedė aistra akimirkos grožiui ir trapumui. Ši aistra ir toliau veda, kviesdama kurti, atrasti, mokytis ir dalintis.
Keliaujant tarp išskirtiniausių pasaulio vietų, pasitelkdami stilių bei stiprią aistrą meninei fotografijai kiekvienoje akimirkoje, su mažu mygtuko paspaudimu ir Jūsų emocijomis, nutapome autentišką paveikslą su elegantiškais ir nesenstančiais vaizdais.
Neperžengdami erdvės,mes lyg nematomi svečiai, kurie jus lydės visą dieną, tačiau visada pasiruošę patarti, bei užfiksuoti geriausias akimirkas, kuriose liksite amžinai. Mes tvirtai tikime, kad darbas turėtų teikti džiaugsmą ir pilnatvę. Ne visada lengva, bet tai nuostabus kelias kuriuo einame!

Kristina

PHOTOGRAPHER

Sveiki,

Fotografuoju nuo 2015 metų. Per šį laiką mačiau pačių įvairiausių švenčių. Pasakiškų pokylių su būriu svečių, egzotiškų vestuvių saulėtose šalyse, jaukių vakarų su pačiais artimiausiais… Fotografavau vestuves įvairiausiomis oro sąlygomis, bei įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose. Visos šios fotosesijos buvo nuostabios, bet be galo skirtingos. Mane labiausiai įkvepia nuotraukos, kupinos emocijų. Nuotraukos, kurios atrodo kaip jūsų mėgstamiausios dainos tekstas, atspindinčios jausmus tomis tobulai netobulomis dienomis.
Aš noriu, kad fotosesijoje jums būtų smagu! ir nesvarbu ar tai asmeninė ar vestuvinė fotosesija, noriu, kad mums atsisveikinus, pilnesnis būtų ne tik jūsų nuotraukų albumas, bet ir gražiausių prisiminimų bagažas.

Giedrius

PHOTOGRAPHER

-

VIDEOGRAPHER

Sveiki,

Esu vestuvių fotografas ir videografas. Kartais užmerkiu vieną akį, o į pasaulį žiūriu pro kitą. Lyg tai būtų mano fotoaparato objektyvas, įsivaizduoju sceną, veiksmą, dekorą... Ir taip jau nuo - 2010 metų. Įkvėpimo semiuosi iš aplinkos, nes būti kūrybingam nėra sudėtinga, tereikia kitokio mąstymo ir dalykų suvokimo.
Fiksuoju visas gyvenimo akimirkas, meilę, jaudulį, laimės ašaras, juoką... Esu aistringas savo darbui. Niekada nenustoju mokytis ir noriu, kad kiekvienas mano vestuvių filmas būtų unikalus.
Begalinės grožio estetikos paieškos išskiria stilių, paremtą formos ir šviesos elegancija. Fotografija ir videografija siūlo naujas perspektyvas, visada elegantiškas ir autentiškas, tikra meno forma.

GRAŽI NUOTRAUKA YRA REZULTATAS, BET MAN LABAI SVARBU, KAD JUMS PATIKTŲ IR PROCESAS

Visi esame skirtingi ir turime pačių įvairiausių idėjų – čia įvardiju bendruosius fotografavimo ir video įamžinimo pasiūlymus, o asmeninį pasiūlymą galėsime pateikti sužinojus daugiau apie jūsų planus.

FOTO

Per fotografavimo valandą padaroma nuo 20 iki 40 kokybiškų aukštos raiškos nuotraukų.

Suteikiama konsultacija, idėjos, patarimai, fotosesijos vietų aptarimas prieš šventę.

Nuotraukos naudojant droną (esant palankioms oro sąlygoms).

Visos nuotraukos atiduodamos retušuotos.

Visos nuotraukos pateikiamos spalvotos ir juodai baltu formatu.

Pateikiamos privačioje internetinės svetainės galerijoje arba USB laikmenoje.

10 retušuotų nuotraukų atiduodama per 14 dienų po šventės.

Nuotraukų paruošimo terminas iki 4 mėn..

Nuotraukos fotografo archyve saugomos 2 metus.

VIDEO

Filmuojama profesionaliomis pilno kadro kameromis 4k Ultra HD raiška.

Suteikiama konsultacija, idėjos, patarimai, fotosesijos vietų aptarimas prieš šventę..

Filmavimas naudojant droną (esant palankioms oro sąlygoms).

Profesionali balso įrašymo įranga ceremonijos vakarinės dalies metu.

~ 30 sek. anonsas.

3 - 5 min muzikinis filmas.

~ 10-40 min. vestuvių filmas (priklausomai nuo pasirinkto plano). *

Medžiaga pateikiama USB laikmenoje,  per 4 mėn.

2 Operatoriai *

Video medžiaga archyve saugoma 2 metus.

* Teirautis dėl patikslinimo

Dėl detalaus pasiūlymo skirto būtent jums, susisiekite nurodytais kontaktais ir mielai jums atsakysime

KODĖL VERTA RINKTIS VIENĄ FOTO IR VIDEO KOMANDĄ ?

Pasirinkdami vestuvių fotografo ir videografo komandą, o ne atskirus paslaugų teikėjus jūs turite daugiau privalumų:

 1. Komunikacija ir suderinamumas: Dirbant su foto ir video komanda, turėsite specialistus, kurie įpratę veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti todėl darbas vyks kokybiškiau ir efektyviau. Komanda supras vienas kito reikalavimus ir numatys vienas kito veiksmus, padedant procesui būti sklandesniam ir efektyvesniam. Be to, jie derės savo darbo stiliumi ir asmenybėmis, kas padidins geresnę bendrą patirtį jums ir jūsų svečiams visos šventės metu.

2. Laiko ir išlaidų efektyvumas: Komandos samdymas gali sutaupyti jums laiko ir pastangų planavimo metu. Šventės eigos ir fotosesijos vietų aptarimo nereikės derinti su atskirais teikėjais, todėl planavimas vyks greičiau ir sklandžiau. Be to, komandos siūlo paslaugų paketus, kurie gali padėti sutaupyti pinigų lyginant su atskirų fotografų ir videografų samdymu.

3. Nuoseklus stilius: Užsakius foto ir video komandą, kurie turi patirties dirbant kartu, galite tikėtis sulaukti nuoseklaus stiliaus ir estetikos galutiniame rezultate. Jų tarpusavyje papildantys stiliai ir požiūriai užtikrins, kad jūsų vestuvių nuotraukos ir vaizdo įrašai turės panašią išvaizdą ir atmosferą, sukuriančią suderintą pasakojimo patirtį.

AR GALIMA UŽSAKYTI TIK FOTO ARBA TIK VIDEO PASLAUGĄ?

Taip, galima užsakyti tik videografo arba tik fotografo paslaugas. Atskiros paslaugų teikimo sąlygos ir kainos derinamos individualiai pateikus užklausą nurodytais kontaktais.

 

FOTOSESIJOS METU

Tikrai patarsiu, ką ir kaip daryti, kad jums būtų smagu,

o mes užfiksuotume pačias gražiausias akimirkas! Nesistengsiu jūsų sustatyti ar sustabdyti - bet paraginsiu bendrauti ir visada būsiu šalia ir patarsiu. Noriu nufotografuoti JUS ir tikrą JŪSŲ istoriją.

Pažadu, iškart suprasite, kaip lengvai viskas vyksta!

Aš taip pat visuomet paminėsiu, jei reikės pataisyti plaukų sruogą

ar lūpdažio liniją.

AR DIRBATE UŽSIENYJE?

TAIP

Užsakant paslaugą šventės įamžinimui užsienyje, taikome išskirtinius pasiūlymus, dėl daugiau informacijos kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

Ką žinot apie eigą

Pirma

Per 24 valandas nuo pirmos žinutės
Rasime jums geriausią paketą
Aš jums parekomenduosiu geriausią nuotraukų paketą, atitinkantį jūsų vestuvių viziją.

Toliau

(Per pirmus 2 mėnesius nuo jūsų užsakymo)
Apsvarstykite svarbias detales!
Susitiksime kavos diskusijai arba konsultacijai internetu, kad aptartume svarbias jūsų ypatingos dienos detales. Nesvarbu, ar tai būtų šeimos medžio paaiškinimas, vestuvių programos suderinimas ar tiesiog geresnis vienas kito pažinimas prieš vestuvių fotosesiją.

Jei pasirinktumėt

(1-2 mėn iki vestuvių)
Priešvestuvinė fotosesija:
Jei nusprendėte fotografuotis prieš vestuvinėje fotosesijoje, mes parinksime jums abiem ypatingiausią vietą ir tiesiog patirsime nuotykių! Surengti pikniką savo pirmojo pasimatymo vietoje, mėgautis namų komfortu ar žygiuoti į kalno viršūnę – galimybės neribotos!

Tada

(Jūsų vestuvių dieną)
Vestuvių diena:
Esame tikri, kad jau žinote, kas vyksta šiame žingsnyje, bet priminsiu – tai JŪSŲ vestuvių diena! Sekant jūsų vestuvių laiko juostą, įamžinsime svarbiausias vestuvių fotografavimo detales ir dienos akimirkas. Tvyrantį jaudulį ore, laimingas ašaras, emocingas kalbas – visa tai bus užfiksuota, įvairiais kampais ir perspektyvomis, kad būtų gautas geriausias įmanomas rezultatas.

Galiausiai

(Iki 4 mėnesių nuo tos ypatingos dienos)
Vestuvių nuotraukos paruoštos!
Pats metas mėgautis tobulu vestuvių nuotraukų pasirinkimu – susiburti su artimaisiais, įsijausti ir pasiruošti džiugioms ašaroms!

 

Kviečiu ieškoti

NUOTYKIŲ!

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasikalbam

Phone

Telefono nr.

+37060909142